4. 11. 2009

Game Developers Session 2009

Byl jsem pozván na Game Developers Session, v sobotu 7.11.2009 a to konkrétně na přednáškovou část, kde si zopakuji myslím dobré shrnutí deseti nejvýznamnějších gamedesignérů současnosti. Moje přednáška začíná v 10:15 a veškeré detaily najdete na oficiálních stránkách akce.

Pro pravidelné návštěníky tohoto blogu samotná přednáška není nic nového.

Osobně mne překvapilo, proč na tento typ akce chtít takovéto shrnutí, takřka nošení dříví do lesa. Byl jsem ujištěn, že význam to mít bude, že ne každý má takový přehled a mnohdy někomu něco unikne nebo třeba neví, že tuhle hru dělal zrovna tento zajímavý člověk. No dobře tedy. Udělám to vlastně rád, nějaké to selfpromo neuškodí a možná se tam setkám i s prima lidmi, což je důležité.

Trochu mne mrzí, že taková akce nemá řádné sponzory, jelikož si budu platit i blbou cestu a čert ví, jestli seženu nocleh. Honorář nula je u tohoto formátu akce trochu demotivující, no ale pro prachy to nedělám. Nikdy jsem to pro prachy nedělal. Ale asi bych jednou za svá moudra nějakou sumičku chtěl, zadarmo know-how není do budoucna to pravé. Tak ale oukej, proč ne.

Celkem se na výlet těším, Brno mám rád no a hlavně - třeba se tam potkáme. Co vím, tak Zeal z Casual Core na tuto akci taky jede, například ;).